Türkiye’den misafirlerimiz

Posted on April 4, 2011

Bir süredir web sitesinin istatistiklerine bakmıyordum. Dün baktığımda gördümki Türkiye’den ziyaretçilerimiz oldukça artmış. Bu da Türkiye’de Android kullanımının arttığının göstergesidir. Bu sebeple yeni arkadaşlarımıza hoşgeldin deyip kendimizi tanıtalım istedim.

Bu siteyi Kasım 2010 başı gibi hobi olarak başlattım. Ohio eyaleti Columbus şehrinde yaşıyorum. Bir grup arkadaş Android telefon alınca onlarla bilgi paylaşımı yapmak ve WordPress blog programının nasıl çalıştığını öğrenmekti amacım.

İlk Android telefonum T-Mobile G1’dı. 21 Ekim 2008’de postayla geldi. İlk Android şatışları da birgün sonra başladı. İki yıllık kontrat bitince de G2’dan devam ediyorum. Birçok arkadaş da bu dünyaya Samsung Galaxy S (Vibrant) ile adım attı. Galaxy serisi gerçekten çok başarılı bir seri. Samsung ciddi miktarda sattı. Verizon’daki Droid serisinden sonra en çok satan cihaz oldu. Şimdi aramızda MyTouch 4G’ler, Nexus One ve S’ler var.

Bu siteyi Türkiye’den takip eden, okuyan arkadaşlardan da birşeyler duymak isteriz. Mesela en çok hangi makinalar popüler? İnternet hızları nasıl? Makinaların Türkçe uyumluluğu, Türkçe program sayıları, GPS kullanımı (Google Map veya başka program veya servisler) nasıl? Gibi şeyler insanın aklına geliyor.

Ya da arkadaşların bizden öğrenmek istedikleri var mı? Nasıl yardımcı olabiliriz? Gibi…

Bu mesajın altında yorumları açacağım. Fakat onaylamam gerekecek çünkü çok fazla spam mesaj geliyor.

Kolay gelsin.
Özgür Balsoy

Categories: Genel Konular


Leave a Reply

Biraz da reklam!

Close block